KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958222

nr 1695 8222

Edvin Buttery. Signerad, River near Maystone. Olja på duk, 35x24 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 april 2025
kl 19:54:10

18/4 10:58:07 1      Vinnande bud